רבי גילר משרד עורכי דין

הצהרת נגישות

אנו משקיעים משאבים רבים על מנת לספק באתרנו חווית שימוש שיוויונית כלפי אוכלוסיות שונות בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנותיו. באתר נכללים כלים שנועדו לאפשר שימוש של בעלי מוגבליות באתר, כפי שיפורט להלן.

הסדרי הנגישות הפיזיים במשרדנו: 

משרדנו הפיזיים ממוקמים בדרך בגין 156, מגדל רסיטל (H-TOWER), קומה 21. במשרדנו קיימים הסדרי הנגישות הבאים:

  • קיימות חניות המתואמות לנכים ובעלי מוגבלויות בבניין בתשלום, לרבות חניות גבוהות. את החניה יש להסדיר ישירות מול גורמי המגדל וניתן להסתייע במשרדנו לשם כך.
  • קיימת גישה המותאמת לנכים ובעלי מוגבלויות ממפלס החניה למפלס המעליות, ומשם למשרדנו באמצעות רשת מעליות נגישות ומתקדמות.
  • קיימים שירותי נכים נגישים במשרד.

נגישות אתר האינטרנט שלנו והחרגות:

אתר אינטרנט שלנו הינו אתר הנגיש לבעלי מוגבלויות, ומאפשר חווית שימוש מותאמת ונגישה עבורם. יחד עם זאת, ייתכן שלא כל החלקים באתר הונגשו במלואם נוכח מועד עליית האתר לאוויר, ואנו עמלים תמיד על הנגשת מלוא החלקים באתר.

מידע על נגישות האתר:

  • אתר האינטרנט שלנו עומד בדרישות החוק, וכן בדרישות המובאות בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
  • התאמות הנגישות באתר הינן בהתאם לתקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ונעשית ע"י צדדי ג' המספקים שירותי הנגשה או רכיבי הנגשה מובנים והכל בכפוף לדרישות החוק.
  • האתר רספונסיבי ומתאים עצמון באופן אוטומטי לתצוגה ושימוש בדפדפנים הנפוצים בטלפונים סלולריים.

ממונה נגישות ופניות בנושאי נגישות:

בכל פנייה הנוגעת לנגישות האתר, ניתן לפנות אל רכזת הנגישות במרשנו, הגב' הודיה יוחנן בטלפון מספר: 03-6431820 או בדואל: Office@rglawyers.co.il.

איך נוכל לעזור?