רבי גילר משרד עורכי דין

בוררות ויישוב סכסוכים

מחלקת הליטיגציה המסחרית של משרדנו מציעה הליכים ליישוב סכסוכים בדרך של בוררויות עסקיות, או בדרך של גישור. הליכי בוררות או גישור הינם אלטרנטיביים להליכים משפטיים, וטומנים בחובם יתרונות רבים כדוגמת קיצור משך המחלוקת בין הצדדים, פתרון בהסכמה בגישור המקבל לרוב תוקף של פסק דין, או פתרון בהכרעה שיפוטית מהירה במקרה של בוררות.

כלל הבוררויות והליכי הגישור נעשים בפי אחד משותפי המשרד, בהתאם לתחום המשפטי עליו חולשת הבוררות או הגישור, באופן המבטיח הכרה מעמקיה של סוגיות משפטיות העומדות בליבת המחלוקת בין הצדדים – דבר החיוני להביא לפתרונן בהליכי יישוב סכסוך.

 

רבי-גילר משרד עורכי דין
להשיג את התוצאות הטובות ביותר

משרד עורכי הדין - 'רבי, גילר' הינו משרד עורכי דין בתל אביב, הנחשב לאחד מהמשרדים המובילים בתחום המשפט המסחרי. במשרד מחלקות שונות הנותנות מענה במגוון תחומי המשפט המסחרי וביניהן: ליטיגציה אזרחית ומסחרית, נדל"ן מסחרי, תאגידים, תביעות ייצוגיות וכן מחלקה המתמחה במשפט מנהלי ועתירות.

המשרד נותן מענה לחברות ותאגידים מהגדולים במשק הישראלי, לצד לקוחות פרטיים, והוא נכלל בדירוגים מובילים של חברות דירוג מרכזיות הסוקרות את הפעילות בתחום עריכת הדין, לרבות חברת הדירוג המובילה Dun & Bradstreet (דן אנד ברדסטריט).

אהבתם? שתפו הלאה
איך נוכל לעזור?