רבי גילר משרד עורכי דין

עסקאות מכר ורכש

 

מחלקת הנדל"ן המסחרי של משרדנו נותנת מענה משפטי מלא ומקיף ומייצגת בעסקאות רכש ומכר של נדל"ן מסחרי ופרטי לסוגיו.

המחלקה מתמחה בעסקאות רכש מורכבות של נדל"ן מסחרי, לרבות בתחום המשרדים והמסחר. המחלקה ליוותה ומלווה במהלך פעילותה עסקאות משמעותיות ומורכבות בתחום הנדל"ן המסחרי באזורי ביקוש, תוך תן מענה משפטי מקיף ומקצועי גם בטיפול בהיבטי מימון של עסקאות מעין אלו.

לצד הפן המסחרי, נותנת המחלקה מענה גם לעסקאות מכר ורכש של דירות, לרבות עסקאות רכש ומכר של דירות יד שנייה. בכל הקשור לליווין של עסקאות מכר ורכישת דירת יד שנייה, מעניקה המחלקה שירות משפטי שמטרתו להבטיח את טיבה של העסקה, באמצעות עריכת שלל בדיקות משפטיות ביחס לטיב הנכס ומצבו המשפטי העדכני, טיפול בעריכת הסכם המכר על תנאיו המסחריים, דיווחים לרשויות המס, ורישום הנכס בסופו של תהליך על שם הרוכש.

רבי-גילר משרד עורכי דין
להשיג את התוצאות הטובות ביותר

משרד עורכי הדין - 'רבי, גילר' הינו משרד עורכי דין בתל אביב, הנחשב לאחד מהמשרדים המובילים בתחום המשפט המסחרי. במשרד מחלקות שונות הנותנות מענה במגוון תחומי המשפט המסחרי וביניהן: ליטיגציה אזרחית ומסחרית, נדל"ן מסחרי, תאגידים, תביעות ייצוגיות וכן מחלקה המתמחה במשפט מנהלי ועתירות.

המשרד נותן מענה לחברות ותאגידים מהגדולים במשק הישראלי, לצד לקוחות פרטיים, והוא נכלל בדירוגים מובילים של חברות דירוג מרכזיות הסוקרות את הפעילות בתחום עריכת הדין, לרבות חברת הדירוג המובילה Dun & Bradstreet (דן אנד ברדסטריט).

אהבתם? שתפו הלאה
איך נוכל לעזור?