רבי גילר משרד עורכי דין

הייטק שוק ההון וניירות ערך

הייטק, שוק ההון וניירות ערך

מחלקת ההייטק, שוק ההון וניירות הערך של משרדנו מתמחה בליווי של חברות ציבוריות בכל הקשור לגיוסי הון, הנפקות, עריכת תשקיף ובמתן שירותי ציות לחברות, בהתאם לחובות החלות על חברות ציבוריות לפי הוראות החוק והרגולטורים השונים – ובכללם רשות ניירות ערך. למחלקה התמחות ייחודית בתחום ההנפקות בשוק הראשוני (IPO), כמו גם בגיוסי הון בשוק המשני.

בנוסף, המחלקה ליוותה ומלווה הליכי מיזוג של חברות פרטיות לחברות ציבוריות, לצד מיזוג לשלדים בורסאיים. למחלה התמחות אף בכל הקשור בכל הקשור לפירוקים, מיזוגים ורכישות (M&A). כמו כן, לעורכי הדין במחלקה ידע רב בהליכי הבראה ופירוק של חברות, ובייצוג נושים ובעלי עניין בהליכים אלו.

בנוסף, המחלקה מלווה חברות הייטק החל מראשית דרכן, בליווי משפטי צמוד המוענק להן החל מהשלבים הראשוניים של הקמת המיזם, דרך התאגדותו לחברה על האופרציה המשפטית הקשורה בכך (לרבות הסכמי מייסדים), והמשך בליווי משפטי שותף על ידי מחלקות עתירות ידע בתחום התאגידים והקניין הרוחני במשרדנו.

הנפקות, מיזוגים ורכישות

המחלקה מתמחה בביצוע הנפקות של חברות פרטיות בבורסה לניירות ערך, ובתחום המיזוגים והרכישות

ליווי חברות הייטק וסטרטאפים

משרדנו מלווה חברות הזנק מהשלבים הראשוניים ביותר של הקמתן, דרך שלבי הגיוס והפיתוח, ועד שלבים מתקדמים עד הנפקה או מכירה ('אקזיט')

ייצוג בעבירות צווארון לבן בתחום ני"ע

למשרדנו התמחות ייעודית בייצוג בעבירות צווארון לבן בתחום ניירות הערך, בדגש על עבירות הנתונות לסמכותה של וועדת האכיפה המנהלית ברשות ניירות ערך
איך נוכל לעזור?