רבי גילר משרד עורכי דין

אסף גילר, עורך-דין ונוטריון

עו"ד אסף גילר

עו"ד אסף גילר מתמחה זה קרוב לשני עשורים בליבת תחומי העיסוק של המשפט המסחרי, בדגש על תחום הנדל"ן המסחרי וההתחדשות העירונית. ניסיון זה, נצבר באמצעות ייצוג וליווי מאות עסקאות שונות ומגוונות בתחום הנדל"ן המסחרי וההתחדשות העירונית במשך שני עשורים, בהן עסקאות מורכבות ובעלות היקפים כספיים ניכרים.

בתחום ההתחדשות העירונית, מתמחה עו"ד גילר בייצוג דיירים בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. מחלקת הנדל"ן המסחרי וההתחדשות העירונית בראשה הוא עומד, נחשבת לאחת המחלקות המובילות בתחומה בייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית בישראל (פינוי בינוי ותמ"א 38), אשר ליוותה לאורך השנים ומלווה כיום דיירים בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ.

בתחום הנדל"ן המסחרי, מלווה עו"ד גילר עסקאות ופרויקטים מורכבים ועתירי תקציב בהם נדרש ניסיון משפטי רב אותו צבר עו"ד גילר לאורך השנים. כן, מלווה עו"ד גילר פרויקטים גדולים ומרכזיים של קבוצות רכישה בתחום המגורים ובתחום המשרדים.

עורך דין אסף גילר
עורך דין אסף גילר

ניסיון מצטבר של שנים בליווי פרויקטים של נדל"ן מסחרי והתחדשות עירונית

עם קרוב לשני עשורים של ליווי פרויקטים עתירי תקציב של נדל"ן מסחרי והתחדשות עירונית – לרבות ליווי חברות ייזמות ובניה מהגדולות בישראל ומאות דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית – צבר עו"ד גילר ניסיון פרקטי בתחומים אלו הבא לידי ביטוי בטיפול המשפטי המוענק על ידי המשרד. ניסיון זה, מאפשר למחלקת הנדל"ן המסחרי וההתחדשות העירונית בראשותו ללוות פרויקטים גדולים ומרכזיים, תוך שהיא מהווה מוקד ידע בסוגיות משפטיות שונות העולות במסגרת ייצוג בעסקאות נדל"ן מורכבות.

 

אסף גילר עורך דין
אסף גילר, עורך-דין ונוטריון

שותף מייסד (LL.B בהצטיינות, LL.M בהצטיינות)

Asaf@rglawyers.co.il
03-6431820
153-3-6431820
שתפו הלאה
איך נוכל לעזור?