רבי גילר משרד עורכי דין

דוד רבי, עורך-דין

עו"ד דוד רבי

עו"ד דוד רבי, מתמחה בתחום הליטיגציה המסחרית ובתחום המשפט המנהלי. במסגרת זאת, ייצג ומייצג עו"ד רבי בהליכים משפטיים ובסכסוכים מסחריים משמעותיים ומורכבים, בהם מעורבים תאגידים גדולים וגורמים מרכזיים במשק – המתבררים בפני בתי משפט וטריבונלים משפטיים בארץ ובעולם.

מחלקת הליטיגציה המסחרית שבראשה עומד עו"ד רבי נחשבת כיום לאחת המובילות בתחומה בייצוג בסכסוכים מסחריים מורכבים בהיקפים כספיים ניכרים, בהם נדרשת הכרה מעמיקה של רבדי הדין השונים הנוגעים לתחום המשפט המסחרי ובכלל.

לצד זאת, עורך-דין דוד רבי הינו בעל התמחות בתחום המשפט המנהלי, בדגש על ייצוג בעתירות המוגשות בפני בית המשפט העליון בשבתו כבג"ץ, לרבות עתירות של גופים עסקיים וגורמים מסחריים המוגשות על החלטות רגולטוריות שונות.

דוד רבי עורך דין
דוד רבי עורך דין

ניסיון ייחודי ומגוון בתחום המשפט המסחרי והמנהלי

עו"ד דוד רבי עבד במחלקה המשפטית של רשות החשמל הממשלתית, שם עסק בהיבטים שונים של אנרגיה ורגולציה על משק החשמל והגז בישראל, ובכלל זה כתיבת חוות דעת בסוגיות משפטיות מורכבות בתחום הרגולציה של משק החשמל בישראל (מתווה הגז, מתן רישיונות לפעילויות שונות במשק החשמל – כגון ייצור והולכה, פרויקטי BOT, אנרגיות מתחדשות, וכינונן של הסדרות חדשות במשק החשמל), וכן בגיבוש עמדת המדינה בעתירות שהוגשו כנגד הרשות על ידי שחקנים שונים במשק החשמל והאנרגיה – בהם יצרני חשמל פרטיים. עיסוק בהיבטים כלכליים אלו של המשפט וייצוג בהליכים משפטיים בהם מעורבים תאגידים גדולים וגופים עתירי תקציב, היווה את הבסיס להקמת מחלקת הליטיגציה המסחרית בראשה עומד עו"ד רבי כיום, שהינה אחת מהמובילות בתחומה.

נוסף על כך, עורך דין דוד רבי, הינו בוגר הפרקליטות הצבאית, ושירת במספר תפקידים משפטיים ביועמ"ש איו"ש בהיבטים אזרחיים וביטחוניים גם יחד – תחילה בענף אזרחי-כלכלי ובהמשך בענף ביטחון. במסגרת תפקידו, היה אמון עו"ד רבי על גיבוש עמדת המדינה בעשרות רבות של עתירות לבג"ץ. בנוסף, לעו"ד רבי התמחות נוספת בתחום הדין החל באיו"ש ובמשפט בינלאומי פומבי, והוא משמש גם כיום כקצין בשירות מילואים פעיל בפרקליטות הצבאית.

עורך דין דוד רבי
דוד רבי, עורך-דין

שותף מייסד (LL.B בהצטיינות) (LL.M) אוניברסיטת תל-אביב

David@rglawyers.co.il
03-6431820
153-3-6431820
שתפו הלאה
איך נוכל לעזור?