רבי גילר משרד עורכי דין

דוד רבי, עורך-דין

עו"ד דוד רבי

עו"ד דוד רבי, מתמחה בתחום ליטיגציה מסחרית, ובתחום המשפט המנהלי. במסגרת זאת, ייצג ומייצג עו"ד רבי בהליכים משפטים ובסכסוכים מסחריים מהגדולים והמורכבים, בהם מעורבים תאגידים גדולים וגורמים מרכזיים במשק, המתבררים בפני בתי משפט, טריבונלים משפטיים ובוררויות בארץ ובעולם.

לצד זאת, עורך-דין דוד רבי הינו בעל התמחות בתחום המשפט המנהלי, בדגש על ייצוג בעתירות המוגשות בפני בית המשפט העליון בשבתו כבג"ץ, לרבות עתירות של גופים עסקיים וגורמים מסחריים המוגשות על החלטות רגולטוריות שונות.

דוד רבי עורך דין

ניסיון ייחודי ומגוון בתחום המשפט המסחרי והמנהלי

עו"ד דוד רבי עבד במחלקה המשפטית של רשות החשמל הממשלתית, שם עסק בהיבטים שונים של אנרגיה ורגולציה על משק החשמל והגז בישראל, ובכלל זה כתיבת חוות דעת בסוגיות משפטיות מורכבות בתחום הרגולציה הכלכלית של משק החשמל בישראל (מתווה הגז, מתן רישיונות לפעילויות שונות במשק החשמל – כגון ייצור והולכה, פרויקטי BOT, אנרגיות מתחדשות, וכינונן של הסדרות חדשות במשק החשמל), וכן בגיבוש עמדת המדינה בעתירות שהוגשו כנגד הרשות על ידי שחקנים שונים במשק החשמל והאנרגיה – בהם יצרני חשמל פרטיים.

נוסף על כך, עורך דין דוד רבי, הינו בוגר הפרקליטות הצבאית, ושירת במספר תפקידים משפטיים ביועמ"ש איו"ש בהיבטים אזרחיים וביטחוניים גם יחד – תחילה בענף אזרחי-כלכלי ובהמשך בענף ביטחון. במסגרת תפקידו, היה אמון עו"ד רבי על גיבוש עמדת המדינה בעשרות רבות של עתירות לבג"ץ. בנוסף, לעו"ד רבי התמחות נוספת בתחום הדין החל באיו"ש, ובמשפט בינלאומי פומבי.

לקבלת מידע נוסף, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו.

דוד רבי עורך דין
דוד רבי, עורך-דין

שותף מייסד (LL.B בהצטיינות)

David@rglawyers.co.il
03-6431820
153-3-6431820
שתפו הלאה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
פתח צ'אט
איך נוכל לעזור?