רבי גילר משרד עורכי דין

ייצוג בתביעות קניין רוחני וסודות מסחריים

 

מחלקת הליטיגציה המסחרית של משרדנו מובילה בכל הקשור לתובענות בתחום הקניין הרוחני וזכויות היוצרים, והייתה מעורבת בייצוג במספר תביעות מורכבות של זכויות יוצרים בעלות פרופיל תקשורתי גבוה.

המחלקה נותנת מענה משפטי מקצועי ועתיר ידע בייצוג בעלי זכויות יוצרים וקניין רוחני – החל מהשלבים הראשונים של גיבוש זכויות הקניין הרוחני וההגנה עליהן, דרך ניהול הליכי ליטיגציה מורכבים במקרים של גזילת או עשיית שימוש אסור בקניין רוחני, וכלה בניהול תביעות העוסקות בקניין רוחני וזכויות יוצרים בהגנה על זכויות אלו ותמלוגיהן.

מחלקת הליטיגציה והמשפט המסחרי עוסקת אף בייצוג בעלי זכויות יוצרים ובעלי סוגים שונים של קניין רוחני במתן רישיונות לצדדי ג' לשימוש ביצירותיהם או בזכויותיהם, וכן בייצוג אמנים ובעלי זכויות יוצרים בפני טריבונלים שיפוטיים ורגולטורים הקשורים בזכויות יוצרים וקניין רוחני לסוגיו – בארץ ובעולם.

ההגנה על קניין רוחני וזכויות יוצרים דורשת הכרה מעמיקה של הוראות דין רלוונטיות, ונעשית על יד עורכי הדין של משרדנו מתוך ראיה פרקטית ומתן משקל להיבטים עסקיים, המאפשרים לבעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני להגן על זכויותיו מחד, תוך סלילה הדרך לשאת פרי מעמלו מאידך. זאת, באמצעות מתן משקל להיבטים הייחודיים המאפיינים את תחום זה – לרבות הכרה על בוריין של הוראות דין מורכבות העוסקות בהגנה על קניין רוחני מכל סוג. מן הטעם הזה, המחלקה מהווה חלק אינטגרלי ממחלקת הליטיגציה המסחרי המובילה של משרדנו.

רבי-גילר משרד עורכי דין
להשיג את התוצאות הטובות ביותר

משרד עורכי הדין - 'רבי, גילר' הינו משרד עורכי דין בתל אביב, הנחשב לאחד מהמשרדים המובילים בתחום המשפט המסחרי. במשרד מחלקות שונות הנותנות מענה במגוון תחומי המשפט המסחרי וביניהן: ליטיגציה אזרחית ומסחרית, נדל"ן מסחרי, תאגידים, תביעות ייצוגיות וכן מחלקה המתמחה במשפט מנהלי ועתירות.

המשרד נותן מענה לחברות ותאגידים מהגדולים במשק הישראלי, לצד לקוחות פרטיים, והוא נכלל בדירוגים מובילים של חברות דירוג מרכזיות הסוקרות את הפעילות בתחום עריכת הדין, לרבות חברת הדירוג המובילה Dun & Bradstreet (דן אנד ברדסטריט).

אהבתם? שתפו הלאה
איך נוכל לעזור?