רבי גילר משרד עורכי דין

ייצוג תובעים בתביעות ייצוגיות

משרדנו מתמחה בהגשה וניהול של תביעות ייצוגיות גדולות, בדגש על תביעות ייצוגיות בתחומים כלכליים, בתחומי שוק ההון, וכן בתחומי הגנת הסביבה – זאת כנגד תאגידים וחברות ישראליות וזרות כאחד.

משרדנו מנהל את התביעות תוך ראיה רחבה שתכליתה להגן על האינטרסים של חברי הקבוצה בשמם מוגשת התביעה הייצוגית, ולהבטיח את קבלת הסעד המגיע להם.

בכל הקשור לתביעות ייצוגיות כלכליות או תביעות ייצוגיות בניירות ערך הכרוכות בחוות דעת של מומחים או בחוות דעת כלכליות שונות, פועל משרדנו בשיתוף פעולה עם מומחים עתירי ניסיון מהשורה הראשונה בתחום, דבר שלו משמעות רבה בתחום התובענות הייצוגיות וניהולן.

רבי-גילר משרד עורכי דין
להשיג את התוצאות הטובות ביותר

משרד עורכי הדין - 'רבי, גילר' הינו משרד עורכי דין בתל אביב, הנחשב לאחד מהמשרדים המובילים בתחום המשפט המסחרי. במשרד מחלקות שונות הנותנות מענה במגוון תחומי המשפט המסחרי וביניהן: ליטיגציה אזרחית ומסחרית, נדל"ן מסחרי, תאגידים, תביעות ייצוגיות וכן מחלקה המתמחה במשפט מנהלי ועתירות.

המשרד נותן מענה לחברות ותאגידים מהגדולים במשק הישראלי, לצד לקוחות פרטיים, והוא נכלל בדירוגים מובילים של חברות דירוג מרכזיות הסוקרות את הפעילות בתחום עריכת הדין, לרבות חברת הדירוג המובילה Dun & Bradstreet (דן אנד ברדסטריט).

אהבתם? שתפו הלאה
איך נוכל לעזור?